Idiomes

Inici de sessió d'usuari


Castelló (Província)


informació de zona

nom de la zonaCas - Castelló (Província)
lloc webhttp://castello.guifi.net/
proxy per defecteAgafar dels pares
servidor de gràfiques per defecte21314-Castelló de la Plana, CSUJIGraphServer
informació global de la xarxa:
Servidors DNS10.228.130.162
Servidors NTP10.228.130.162
Zona OSPF
Fus horari(GMT+01:00) Gurb, France, Germany, Italy

informació de contacte

creat per: lluis.dalmau el 16/12/2008 - 11:00pm · gestionat per: mperezfra · actualitzat per: celuvi el Dm, 05/08/2014 - 20:40

Nodes llistats a Castelló (Província)

Nom de la zonaOperatiuProjectatEn construccióEn provesInactiveTotal
Ain010001
Albocàsser9026022120
Alcossebre040004
Alfondeguilla010001
Algimia de Almonacid000000
Almassora203425133266
Almedijar030003
Almenara020002
Arañuel42100025
Ares del Maestre273000259
Argelita19401024
Artana001001
Atzeneta del Maestrat20059505269
Ayodar010001
Barri d'anroig000000
Benafigos26400031
Benassal030003
Benicarló235102123344
Benicàssim20299369319
beniNoUsar000000
Benlloch1396012148
Betxi11412020128
Borriol213202561
Burriana25661031294
Cabanes Plana Alta11426011142
Càlig20600028
Castell de Cabres11400015
Castellfort44500049
Castellnovo8915031108
Castelló de la Plana6474131249281.150
Cati050005
Caudiel11313000127
Cervera del Maestre520007
Cinctorres10719011128
Cirat202607154
Costur482210172
Culla523700089
El Tormo53105142
Fanzara55801064
Figueroles311912053
Forcall382100059
Fuente la Reina371110049
Fuentes de Ayódar19100020
Herbes13720040
Jerica12032001153
L'Alcora361400050
La Llosa220004
La Mata de Morella29500034
La Pobla Tornesa8425144118
La Salzadella23510029
La Serra d'en Galceran26910339
La Torre d'en Besora000000
La Torre d'en Doménec530008
La Vall d'Uixó3700111
La Vilavella5601113
Les Alqueries26211232
Les Coves de Vinromà22628141260
Les Useres103170013133
Llucena72804039
Moncofa4601011
Montanejos6710115
Morella56182000239
Nules27955045343
Olocau del Rey6700013
Onda42403233
Oropesa del Mar110002
Ortells32100024
Peníscola521500269
Pina de Montalgrao251110037
Portell de Morella10100011
Ribera de Cabanes110002
Rossell000011
San Jordi300003
Sant Joan de Moró10030023135
Sant Mateu11183330201
Sant Rafel del Riu010001
Santa Madalena de Pulpis53200055
Serratella010001
Sorita del Maestrat162200139
Tales040105
Tirig82600088
Todolella81000018
Toras6800014
Torre La Sal110002
Torreblanca020002
Traiguera030003
Vall d'Alba24502132
Vall de Almonacid15600022
Vallibona171200029
Vila-real9558173166
Vilafamés9417031115
Vilafames110002
Vilafranca42133100456
Vilanova d'Alcolea86500091
Vilar de Canes30100031
Villanueva de Viver33650044
Villores7900016
Vinarós17839133225
Vistabella del Maestrat10128020131
Viver16036032201
Xert01300013
Xiva131400028
Xodos322900061
5.8112.168711461478.358
nom (nom curt)supernodeàreaestat
AlmasskapetaNoIlles Balears nº 41Inactive
ALMAZORALOMBLANCNoPLAYA DE ALMAZORA, CAMI OM BLANC,22 2Projectat
ALMOMBLANCNoProjectat
AlmssCamiBenafeli94NoOperatiu
AlmssPlzEspanya12NoOperatiu
BenllochLPau17Noc\ de la pau 17Operatiu
Br-nX-Serratella205bNoPoblats maritims-SerratellaProjectat
CbnsPlaMuletesNoOperatiu
CdPAlcaldetarrega81NoProjectat
CdPAlcaldeTarrega83NoProjectat
CdPAvAlcoraNoOperatiu
CosOmb4NoProjectat
CovesMasLaPuntaNoMasia La PuntaProjectat
CovesMasPascualet8NoMas de Pascualet, number 8Projectat
CS-AlcaldeJose1NoOperatiu
GRTRS180NoVILLAGRAOProjectat
SlvPrNoOperatiu
SmdPMolino34NoOperatiu
sosbaynat1NoProjectat
tonicampNoProjectat
VlfmsCascalls2NoPartida CascallsOperatiu