Idiomes

Inici de sessió d'usuari


Castelló (Província)


informació de zona

nom de la zonaCas - Castelló (Província)
lloc webhttp://castello.guifi.net/
proxy per defecteAgafar dels pares
servidor de gràfiques per defecte21314-Castelló de la Plana, CSUJIGraphServer
informació global de la xarxa:
Servidors DNS10.228.130.162
Servidors NTP10.228.130.162
Zona OSPF
Fus horari(GMT+01:00) Gurb, France, Germany, Italy

informació de contacte

creat per: lluis.dalmau el 16/12/2008 - 11:00pm · gestionat per: mperezfra · actualitzat per: celuvi el Dm, 05/08/2014 - 20:40

Nodes llistats a Castelló (Província)

Nom de la zonaOperatiuProjectatEn construccióEn provesInactiveTotal
Ain010001
Albocàsser9026022120
Alcossebre040004
Alfondeguilla010001
Algimia de Almonacid000000
Almassora206445134272
Almedijar030003
Almenara020002
Arañuel42100025
Ares del Maestre273000259
Argelita19401024
Artana001001
Atzeneta del Maestrat20057705269
Ayodar010001
Barri d'anroig000000
Benafigos26410032
Benassal030003
Benicarló239102123348
Benicàssim20399369320
beniNoUsar000000
Benlloch1397012149
Betxi11512020129
Borriol213202561
Burriana27945039327
Cabanes Plana Alta11626011144
Càlig20600028
Castell de Cabres11400015
Castellfort44600050
Castellnovo9015031109
Castelló de la Plana6544151249281.159
Cati050005
Caudiel11313000127
Cervera del Maestre520007
Cinctorres10719011128
Cirat202607154
Costur482410174
Culla523700089
El Tormo53105142
Fanzara56801065
Figueroles311812052
Forcall382100059
Fuente la Reina371110049
Fuentes de Ayódar19100020
Herbes13720040
Jerica12032001153
L'Alcora361400050
La Llosa220004
La Mata de Morella29500034
La Pobla Tornesa8425144118
La Salzadella23510029
La Serra d'en Galceran211110841
La Torre d'en Besora000000
La Torre d'en Doménec530008
La Vall d'Uixó3700111
La Vilavella5501112
Les Alqueries27121233
Les Coves de Vinromà22927141262
Les Useres70120052134
Llucena72804039
Moncofa5601012
Montanejos6710115
Morella56183000240
Nules29170145371
Olocau del Rey6700013
Onda42403233
Oropesa del Mar110002
Ortells32100024
Peníscola542100378
Pina de Montalgrao251110037
Portell de Morella10100011
Ribera de Cabanes110002
Rossell000011
San Jordi300003
Sant Joan de Moró10030023135
Sant Mateu11284330203
Sant Rafel del Riu010001
Santa Madalena de Pulpis54200056
Serratella010001
Sorita del Maestrat162200139
Tales040105
Tirig83600089
Todolella81000018
Toras6800014
Torre La Sal110002
Torreblanca020002
Traiguera030003
Vall d'Alba19502632
Vall de Almonacid15600022
Vallibona171300030
Vila-real9558173166
Vilafamés9617031117
Vilafames110002
Vilafranca42133100456
Vilanova d'Alcolea86500091
Vilar de Canes30100031
Villanueva de Viver33650044
Villores7900016
Vinarós18240133230
Vistabella del Maestrat10128020131
Viver16439032208
Xert01300013
Xiva131400028
Xodos322900061
5.8432.193801462068.483
nom (nom curt)supernodeàreaestat
ALMAZORALOMBLANCNoPLAYA DE ALMAZORA, CAMI OM BLANC,22 2Projectat
ALMOMBLANCNoProjectat
AlmssCamiBenafeli94NoOperatiu
AlmssPlzEspanya12NoOperatiu
BenllochLPau17Noc\ de la pau 17Operatiu
Br-nX-Serratella205bNoPoblats maritims-SerratellaProjectat
CbnsPlaMuletesNoOperatiu
CdPAlcaldetarrega81NoProjectat
CdPAlcaldeTarrega83NoProjectat
CdPAvAlcoraNoOperatiu
CosOmb4NoProjectat
CovesMasLaPuntaNoMasia La PuntaProjectat
CovesMasPascualet8NoMas de Pascualet, number 8Projectat
CS-AlcaldeJose1NoOperatiu
GRTRS180NoVILLAGRAOProjectat
SlvPrNoOperatiu
SmdPMolino34NoOperatiu
sosbaynat1NoProjectat
tonicampNoProjectat
VlfmsCascalls2NoPartida CascallsOperatiu
xavinodo1NoEn construcció