Idiomes

Inici de sessió d'usuari


Castelló (Província)


informació de zona

nom de la zonaCas - Castelló (Província)
lloc webhttp://castello.guifi.net/
proxy per defecteAgafar dels pares
servidor de gràfiques per defecte21314-Castelló de la Plana, CSUJIGraphServer
informació global de la xarxa:
Servidors DNS10.228.130.162
Servidors NTP10.228.130.162
Zona OSPF
Fus horari(GMT+01:00) Gurb, France, Germany, Italy

informació de contacte

creat per: lluis.dalmau el 16/12/2008 - 10:00pm · gestionat per: mperezfra · actualitzat per: celuvi el Dm, 05/08/2014 - 19:40

Nodes llistats a Castelló (Província)

Nom de la zonaOperatiuProjectatEn construccióEn provesInactiveTotal
Ain010001
Albocàsser9026022120
Alcossebre040004
Alfondeguilla010001
Algimia de Almonacid000000
Almassora216455124282
Almedijar030003
Almenara010001
Arañuel42100025
Ares del Maestre283000260
Argelita19401024
Artana001001
Atzeneta del Maestrat19955805267
Ayodar010001
Barri d'anroig000000
Benafigos26410032
Benassal030003
Benicarló243105123355
Benicàssim206103369327
beniNoUsar000000
Benlloch1398012150
Betxi11612020130
Borriol203202661
Burriana30825057372
Cabanes Plana Alta12026011148
Càlig20600028
Castell de Cabres11400015
Castellfort44600050
Castellnovo9015031109
Castelló de la Plana6534251250301.171
Cati050005
Caudiel11613000130
Cervera del Maestre520007
Cinctorres11121013136
Cirat212607155
Cortes de Arenoso020002
Costur482610176
Culla533700090
El Tormo53105142
Fanzara56801065
Figueroles311812052
Forcall382100059
Fuente la Reina371110049
Fuentes de Ayódar19100020
Herbes13920042
Jerica12132001154
L'Alcora361500051
La Llosa210003
La Mata de Morella29700036
La Pobla Tornesa8425144118
La Salzadella23510029
La Serra d'en Galceran211110841
La Torre d'en Besora000000
La Torre d'en Doménec530008
La Vall d'Uixó3700111
La Vilavella5401111
Les Alqueries28111435
Les Coves de Vinromà23027141263
Les Useres68120054134
Llucena72804039
Moncofa620008
Montanejos6710115
Morella56185000242
Nules30982109401
Olocau del Rey6700013
Onda42503234
Oropesa del Mar110002
Ortells32100024
Peníscola592100383
Pina de Montalgrao251110037
Portell de Morella10100011
Ribera de Cabanes110002
Rossell000011
San Jordi300003
Sant Joan de Moró10132023138
Sant Mateu11284330203
Sant Rafel del Riu010001
Santa Madalena de Pulpis54200056
Serratella010001
Sorita del Maestrat162300140
Tales040105
Tirig83700090
Todolella81000018
Toras6800014
Torre La Sal110002
Torreblanca020002
Traiguera030003
Vall d'Alba19502632
Vall de Almonacid14500022
Vallibona171400031
Vila-real9457173164
Vilafamés9617031117
Vilafames110002
Vilafranca42137100460
Vilanova d'Alcolea86600092
Vilar de Canes30100031
Villanueva de Viver33650044
Villores71300020
Vinarós18539133232
Vistabella del Maestrat10232020136
Viver16739032211
Xert01300013
Xiva131400028
Xodos322900061
5.9322.242801412378.649
nom (nom curt)supernodeàreaestat
BtxGnrlLln37Projectat
ALMAZORALOMBLANCNoPLAYA DE ALMAZORA, CAMI OM BLANC,22 2Projectat
ALMOMBLANCNoProjectat
AlmssCamiBenafeli94NoOperatiu
AlmssPlzEspanya12NoOperatiu
BenllochLPau17Noc\ de la pau 17Operatiu
Br-nX-Serratella205bNoPoblats maritims-SerratellaProjectat
CbnsPlaMuletesNoOperatiu
CdPAvAlcoraNoOperatiu
CdPcarrasca2NoProjectat
CosOmb4NoProjectat
CovesMasLaPuntaNoMasia La PuntaProjectat
CovesMasPascualet8NoMas de Pascualet, number 8Projectat
CS-AlcaldeJose1NoOperatiu
GRTRS180NoVILLAGRAOProjectat
msdfnt1NoProjectat
SlvPrNoOperatiu
SmdPMolino34NoOperatiu
sosbaynat1NoProjectat
tonicampNoProjectat
TormoJaviNoOperatiu
VlfmsCascalls2NoPartida CascallsOperatiu
xavinodo1NoEn construcció