Idiomes

Inici de sessió d'usuari


Iberian Peninsula


 

informació de zona

nom de la zonaIberia - Iberian Peninsula
proxy per defecteAgafar dels pares
servidor de gràfiques per defecteAgafar dels pares
informació global de la xarxa:
Servidors DNS
Servidors NTP
Zona OSPF
Fus horari(GMT+01:00) Gurb, France, Germany, Italy

informació de contacte

creat per: rroca el 25/10/2008 - 1:37pm · actualitzat per: Emporda Wifi el Dm, 09/07/2013 - 12:38

Nodes llistats a Iberian Peninsula

Nom de la zonaOperatiuProjectatEn construccióEn provesInactiveTotal
Andalucia94212343319
Andorra000000
Aragón8892747199
Asturies6851.0673920331.910
Cantabria453137290
Castilla y León4287213136
Castilla-La Mancha45007162
Catalunya23.6638.9472163523.08336.410
Ciudades Autónomas010001
Comunidad de Madrid7233971020452
Distrito de Évora010001
Distrito de Lisboa100102
Distrito do Braga010001
Distrito do Porto031116
Euskal Herria22215420116438
Euskal Herria (sekundarioa) EZ ERABILI/NO USAR/NE PAS UTILISER000000
Extremadura413800079
Galiza100394359513
Illes Balears4268344122
La Rioja15241003196
Murcia_provincia03003033
Nafarroa192631150
Pais Valencià7.5693.1948216731611.360
32.83914.7763895983.49252.380
nom (nom curt)supernodeàreaestat
FirestoneNoFabricaProjectat
Joaquinito01NoOperatiu
mikemx55_miti_999NoOperatiu
MLGFco29NoCalle Francisco López López 29Projectat
MNDallaNopisProjectat
RTVENoOperatiu
seenmasagut7NoMas d`agutProjectat
TorreLaPiedraNoOperatiu