Idiomes

Inici de sessió d'usuari


Iberian Peninsula


 

informació de zona

nom de la zonaIberia - Iberian Peninsula
proxy per defecteAgafar dels pares
servidor de gràfiques per defecteAgafar dels pares
informació global de la xarxa:
Servidors DNS
Servidors NTP
Zona OSPF
Fus horari(GMT+01:00) Gurb, France, Germany, Italy

informació de contacte

creat per: rroca el 25/10/2008 - 12:37pm · actualitzat per: Emporda Wifi el Dm, 09/07/2013 - 11:38

Nodes llistats a Iberian Peninsula

Nom de la zonaOperatiuProjectatEn construccióEn provesInactiveTotal
Andalucia107210455334
Andorra020002
Aragón97115458230
Asturies8801.2314022452.292
Cantabria453137290
Castilla y León5089100141
Castilla-La Mancha273807173
Catalunya24.63810.6552273703.47739.525
Ciudades Autónomas010001
Comunidad de Madrid7734281018459
Distrito de Évora010001
Distrito de Lisboa100102
Distrito do Braga010001
Distrito do Porto031116
Euskal Herria23516019115455
Euskal Herria (sekundarioa) EZ ERABILI/NO USAR/NE PAS UTILISER000000
Extremadura463700083
Galiza1023943911521
Illes Balears4465345122
La Rioja15441003198
Murcia_provincia03003033
Nafarroa202831153
Pais Valencià7.7253.3029215749811.808
34.24816.7764086134.08056.430
nom (nom curt)supernodeàreaestat
bonsomsNoCarrer de Bonsoms, BarcelonaReservat
FirestoneNoFabricaProjectat
Joaquinito01NoOperatiu
mikemx55_miti_999NoOperatiu
MLGFco29NoCalle Francisco López López 29Projectat
MNDallaNopisProjectat
RTVENoOperatiu
seenmasagut7NoMas d`agutOperatiu
SosagustinNoSos (municipio de Sesué). Urbanización casa la moraProjectat
TorreLaPiedraNoOperatiu