Idiomes

Inici de sessió d'usuari


Iberian Peninsula


 

informació de zona

nom de la zonaIberia - Iberian Peninsula
proxy per defecteAgafar dels pares
servidor de gràfiques per defecteAgafar dels pares
informació global de la xarxa:
Servidors DNS
Servidors NTP
Zona OSPF
Fus horari(GMT+01:00) Gurb, France, Germany, Italy

informació de contacte

creat per: rroca el 25/10/2008 - 12:37pm · actualitzat per: Emporda Wifi el Dm, 09/07/2013 - 11:38

Nodes llistats a Iberian Peninsula

Nom de la zonaOperatiuProjectatEn construccióEn provesInactiveTotal
Andalucia109210656339
Andorra020002
Aragón971201278245
Asturies9271.2834518572.406
Cantabria453137290
Castilla y León5090100142
Castilla-La Mancha273807173
Catalunya24.82010.8952293783.67840.180
Ciudades Autónomas010001
Comunidad de Madrid7734391017462
Distrito de Évora010001
Distrito de Lisboa110103
Distrito do Braga010001
Distrito do Porto031116
Euskal Herria23416120105455
Euskal Herria (sekundarioa) EZ ERABILI/NO USAR/NE PAS UTILISER000000
Extremadura463700083
Galiza1034013811528
Illes Balears4466345123
La Rioja15442003199
Murcia_provincia03003033
Nafarroa202831153
Pais Valencià7.7413.3019415654011.865
34.49517.0854296164.33557.290
nom (nom curt)supernodeàreaestat
MAIChuelvaIslaChica2Maestra Aurora Romero2Projectat
bonsomsNoCarrer de Bonsoms, BarcelonaReservat
CTD-CanSerraNoMasProjectat
FirestoneNoFabricaProjectat
mikemx55_miti_999NoOperatiu
MLGFco29NoCalle Francisco López López 29Projectat
MNDallaNopisProjectat
RTVENoOperatiu
SosagustinNoSos (municipio de Sesué). Urbanización casa la moraProjectat
TorreLaPiedraNoOperatiu