Idiomes

Inici de sessió d'usuari


Iberian Peninsula


 

informació de zona

nom de la zonaIberia - Iberian Peninsula
proxy per defecteAgafar dels pares
servidor de gràfiques per defecteAgafar dels pares
informació global de la xarxa:
Servidors DNS
Servidors NTP
Zona OSPF
Fus horari(GMT+01:00) Gurb, France, Germany, Italy

informació de contacte

creat per: rroca el 25/10/2008 - 1:37pm · actualitzat per: Emporda Wifi el Dm, 09/07/2013 - 12:38

Nodes llistats a Iberian Peninsula

Nom de la zonaOperatiuProjectatEn construccióEn provesInactiveTotal
Andalucia105210444330
Andorra020002
Aragón94113458225
Asturies8091.1584422382.147
Cantabria453137290
Castilla y León4689211140
Castilla-La Mancha233707168
Catalunya24.18210.2032193613.33838.452
Ciudades Autónomas010001
Comunidad de Madrid7534071020456
Distrito de Évora010001
Distrito de Lisboa100102
Distrito do Braga010001
Distrito do Porto031116
Euskal Herria22515919116445
Euskal Herria (sekundarioa) EZ ERABILI/NO USAR/NE PAS UTILISER000000
Extremadura433700080
Galiza993903710511
Illes Balears4270344124
La Rioja15241003196
Murcia_provincia03003033
Nafarroa202631151
Pais Valencià7.6913.2499215843311.655
33.65216.1914046033.87055.016
nom (nom curt)supernodeàreaestat
bonsomsNoCarrer de Bonsoms, BarcelonaReservat
FirestoneNoFabricaProjectat
Joaquinito01NoOperatiu
mikemx55_miti_999NoOperatiu
MLGFco29NoCalle Francisco López López 29Projectat
MNDallaNopisProjectat
RTVENoOperatiu
seenmasagut7NoMas d`agutOperatiu
TorreLaPiedraNoOperatiu